Bourns ZV17K1206201NIR1
27V 200A 1 24.3V 297V 22V 17V 700MJ 740PF@1KHZ 1206 3.2MM*1.6MM*850¦ÌM
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.58%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 1206, 200A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Bourns ZV17K1206201NIR1 Varistor
Varistor 17V 10% 2-Pin 1206 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 1206; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:200A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K1206201NIR1