Bourns ZV17K0805121NIR1HT
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, ZVHT, 44 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.06%
描述
Varistor, Mlv, 44V, 0805 Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K0805121NIR1HT
27V 120A 1 21.6V 297V 22V 17V 400mJ 315pF@1kHz 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
44V 0.005W 0.4J 315pF@1kHz 22V 17V 27V 120A 0805 Varistors ROHS
ZV HT SMD MLV SERIES, 17V, 0805, 120A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 17V 10% 0805 NI Sn
RS APAC
Varistor 17V 10% 2-Pin 0805 T/R