Bourns ZV17K0603300NIR1HT
27V 30A 1 21.6V 297V 22V 17V 300MJ 185PF@1KHZ 0603 1.6MM*800¦ÌM*800¦ÌM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+107%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
44V 0.003W 0.3J 185pF@1kHz 22V 17V 27V 30A 0603 Varistors ROHS
ZV HT SMD MLV SERIES, 17V, 0603, 30A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 17V 10% 0603 NI Sn
Varistor 17V 10% 2-Pin 0603 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 0603; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Peak Energy (10/1000Us):0.3J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K0603300NIR1HT