Bourns ZV14K1210401NIR1HT
22V 400A 1 17.6V 242V 18V 14V 1.6J 2NF@1KHZ 1210 3.2MM*2.5MM*2.5MM
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.13%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 14V, 1210, 400A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 14V 10% 1210 NI Sn
RS APAC
18V 14V 22V 1210 Varistors ROHS
Varistor 14V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 38V, 1210; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating Vdc:18V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:38V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Peak Energy (10/1000Us):1.6J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV14K1210401NIR1HT