Bourns ZV14K0805121NIR1HT
22V 120A 1 17.6V 242V 18V 14V 400MJ 355PF@1KHZ 0805 2MM*1.25MM*1.25MM
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.56%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
38V 0.005W 355pF@1kHz 0.4J 18V 14V 22V 120A 0805 Varistors ROHS
ZV HT SMD MLV SERIES, 14V, 0805, 120A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 14V 10% 0805 NI Sn
Varistor 14V 10% 2-Pin 0805 T/R
Varistor, Mlv, 38V, 0805; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating Vdc:18V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:38V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Peak Energy (10/1000Us):0.4J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV14K0805121NIR1HT