Bourns ZV11K0805121NIR1HT
18V 120A 1 14.4V 198V 14V 11V 300MJ 400PF@1KHZ 0805 2MM*1.25MM*1.25MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.53%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
VARISTOR; ZV SERIES, SMD, ZV 11V 10% 0805 NI SN
33V 14V 11V 18V 0805 Varistors ROHS
Varistor 11V 10% 2-Pin 0805 T/R
Varistor, Mlv, 33V, 0805; Voltage Rating Vac:11V; Voltage Rating Vdc:14V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:33V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Peak Energy (10/1000Us):0.3J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV11K0805121NIR1HT