Bourns ZV11K0603300NIR1HT
18V 30A 1 14.4V 198V 14V 11V 200MJ 210PF@1KHZ 0603 1.6MM*800¦ÌM*800¦ÌM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 11V, 0603, 30A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 11V 10% 0603 NI Sn
14V 11V 18V 0603 Varistors ROHS
Varistor 11V 10% 2-Pin 0603 T/R
Varistor, Mlv, 33V, 0603; Voltage Rating Vac:11V; Voltage Rating Vdc:14V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:33V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Peak Energy (10/1000Us):0.2J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV11K0603300NIR1HT