Bourns W7M1200J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 28.9828V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.04%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WIREWOUND POWER RESISTOR, AXIAL LEADS,120R 7W 5%,W SERIES
120¦¸ ¡À5% 7W ¡À300ppm/¡æ 24.5mm
RES AX WW 10R 7W 5%
120 OHM 5% 5W