Bourns W5M1200J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 120ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.72%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wirewound Resistors 120Ω 5W ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS
WIREWOUND POWER RESISTOR, AXIAL LEADS,120R 5W 5%,W SERIES
Res Ax Ww 120R 5W 5% /Ammo Pack |Bourns, Inc. W5M1200J