Bourns TBU-CA040-200-WH
High Speed Surge Protector IC, 1 Pole, 200 V, PCB - Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
element14 APAC
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+28.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SURGE SUPP TBU 200MA 400VIMP SMD / TBU-CA Series - TBU® High-Speed Protectors
Surge Protector, Tbu-Ca Series, Data Line, 400 V Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. TBU-CA040-200-WH
HIGH-SPEED PROTECTOR IC, 200VAC, SMD; Product Range: TBU-CA Series; Suppressor Type: High Speed Surge Protector IC; No. of Outlets: -; Outlet Type: -; Voltage Rating: 400V; Output Current: -; Peak Surge Current: -; Response Tim