Bourns TBU-CA025-200-WH
High Speed Surge Protector IC, 1 Pole, 100 V, PCB - Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
element14 APAC
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Surge Protector, Tbu-Ca Series, Data Line, 250 V Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. TBU-CA025-200-WH
1 Surface Mount 100V SMD Surge Protection Devices (SPDs) ROHS
Circuit Protection Misc High Speed Protector
Avnet Japan
TBU Bidirectional 250V 100V 1us DFN SMD T/R
SURGE SUPP TBU 200MA 250VIMP SMD
A SINGLE BI-DIRECTIONAL 250V, 200MA, 3-PIN DFN PKG TBU
TBU-CA Series - TBU® High-Speed Protectors
100V 200mA 200mA DFN 6.5mm*4mm*4mm
TBU DFN8 SNGL BIDIR 250V 200MA
HIGH-SPEED PROTECTOR IC, 100VAC, SMD; Product Range: TBU-CA Series; Suppressor Type: High Speed Surge Protector IC; No. of Outlets: -; Outlet Type: -; Voltage Rating: 250V; Output Current: -; Peak Surge Current: -; Response Tim