Bourns SRU6013-1R5Y
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 3A 0.04Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.05%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU6013-1R5Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 3.1A 0.032Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 3.2A 0.031Ohm DCR 2020 T/R