Bourns SRU5028-3R3Y
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.8A 0.024Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.13%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU5028-3R3Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 31.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.6A 0.0175Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 3.2A 27mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 27.95mOhm DCR 2424 Blister T/R
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Fixed Inductor Nonstandard 3.3µH ±30% 2.8A 24mΩ 90MHz 10@7.96MHz
FIXED IND 3.3UH 2.8A 24 MOHM SMD / 3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.8 A 24mOhm Nonstandard
INDUCTOR, SMT POWER/SHIELDED,3.3UH,30% TOL, SRF MIN 90MHZ, DCR 0.024OHM,10QREF
Inductor, Shielded, 3.3Uh, 2.8A, 30%; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):2.8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):2.1A; Product Range:Sru5028 Series; Dc Resistance Max:0.024Ohm; Inductance Tolerance:± 30% Rohs Compliant: Yes |Bourns SRU5028-3R3Y.