Bourns SRU2016-2R2Y
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.6A 0.105Ohm DCR T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.75%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU2016-2R2Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.7A 0.035Ohm DCR T/R