Bourns SRU1038A-151Y
Ind Power Shielded Wirewound 150uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 900mA T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页12 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1A 0.305Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1A 0.305Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.9A 0.358Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744043151
WE-TPC SMT Shielded Tiny Power Inductor
Ind Power Chip Shielded Wirewound 150uH 30% 1MHz Ferrite 145mA 1212 Embossed T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 150uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
100KHz 5MHz 800mA 900mA 20@796kHz 150¦ÌH 476m¦¸ ¡À30% SMD,10X10MM , 10mm*10mm*4.1mm
FIXED IND 150UH 900MA 476MOHM SM
SRU1038A Nonstandard 0.394Lx0.394W 10.00mmx10.00mm 150muH
150uH ±30% 800mA SMD,10x10mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sru1038A Series, 150 H, 30%, Shielded, 0.476 Ohm, 900 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRU1038A-151Y