Bourns SRU1028A-680Y
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1A T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.03%
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.8A 0.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.2A 0.192Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.3A 0.166Ohm DCR T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 68uH 30% 1MHz Ferrite 235mA 1212 Embossed T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 68uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
100KHz 9MHz 900mA 1A 20@2.52MHz 68¦ÌH 300m¦¸ ¡À30% SMD,10X10MM , 10mm*10mm*3.1mm
FIXED IND 68UH 1A 300 MOHM SMD
SRU1028A Nonstandard 0.394Lx0.394W 10.00mmx10.00mm 68muH
68uH ±30% 900mA SMD,10x10mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sru1028A Series, 68 H, 30%, Shielded, 0.3 Ohm, 1 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRU1028A-680Y