Bourns SRR6040A-390M
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 10KHz Ferrite 1A 135mOhm DCR Automotive T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Bobbin Core 39uH 15% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 1.1A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 1.1A 130mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 39uH 20% 10KHz 860mA T/R
General Purpose Inductor, 39uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz 1.25A 0.18Ohm DCR 2424 T/R
描述
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2626
FIXED IND 39UH 1A 135 MOHM SMD
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 39UH, 20%, SRR6040A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr6040A Series, 39 H, 20%, Shielded, 0.135 Ohm, 1 A |Bourns, Inc. SRR6040A-390M
INDUCTOR, 39UH, 20%, 1A, SHIELDED
39uH ±20% 940mA SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS