Bourns SRR0805-220Y
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 15% 1KHz 38Q-Factor Ferrite 1.1A 0.18Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR0805-220Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 15% 1KHz 42Q-Factor Ferrite 1.4A 0.1Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 22uH 15% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.1A T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4131
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 15% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 4A 0.0394Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 22uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4132
1KHz 19MHz 1.5A 1.1A 38@2.52MHz 22¦ÌH 180m¦¸ ¡À15% 0805 , 10.5mm*8mm*4.7mm
Inductor, Shielded, 22Uh, 1.5A, Smd; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):1.1A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):1.5A; Product Range:Srr0805 Series; Dc Resistance Max:0.18Ohm; Inductance Tolerance:± 15% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0805-220Y