Bourns SRR0745A-221M
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 0.42A 0.95Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.52%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.64A 0.69Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 1.495Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 470mA 1.1Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 0.4A 1.32Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 0.936Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 936mOhm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
1KHz 500mA 420mA 220¦ÌH 950m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
FIXED IND 220UH 420MA 950MOHM SM
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 220UH, 20%, SRR0745A
INDUCTOR, SHIELDED, 220UH, 20%, 0.42A
420mA 220uH ±20% 500mA SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 220muH
Inductor, 220Uh, Shielded, 0.42A; Inductance:220Μh; Rms Current (Irms):420Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):500Ma; Product Range:Srr0745A Series; Dc Resistance Max:0.95Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0745A-221M