Bourns SRR0745A-150M
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 0.075Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-60.59%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 2.2A 56.64mOhm DCR Automotive Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 2.2A 56.6mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.7A 0.085Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8030T150MJGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.078Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.071Ohm DCR 2929 T/R
描述
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
FIXED IND 15UH 1.9A 75 MOHM SMD
1KHz 100KHZ 2.1A 1.9A 20 15¦ÌH 75m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
Power Inductors – SMD; BOURNS; SRR0745A-150M; 15 µH; 75 mOhm; 1 kHz; 20 %
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 15UH, 20%, SRR0745A
1.9A 15uH ±20% 2.1A SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 15muH
Inductor, 15Uh, Shielded, 1.9A; Inductance:15Μh; Rms Current (Irms):1.9A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):2.1A; Product Range:Srr0745A Series; Dc Resistance Max:0.075Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0745A-150M