Bourns SRR0745A-100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.1A 0.052Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet4 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.81%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.5A 43.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.5A 43.68mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 48Q-Factor Ferrite 2A 0.065Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 1.78A 36mOhm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A T/R
TAIYO YUDENNR6045T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 0.0611Ohm DCR 2424 T/R
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
FIXED IND 10UH 2.1A 52 MOHM SMD
1KHz 2.5A 2.1A 10¦ÌH 52m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 10UH, 20%, SRR0745A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0745A Series, 10 H, 20%, Shielded, 0.052 Ohm, 2.1 A |Bourns, Inc. SRR0745A-100M
2.1A 10uH ±20% 2.5A SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 10muH