Bourns SRR0735A-681M
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 0.21A 4Ohm DCR Automotive T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.76%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR0735A-681M 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 0.24A 2.8Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 1.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz 58Q-Factor Ferrite 0.16A 3.75Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 160mA 3.78Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 270mA 1.776Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 380mA 1.92Ohm DCR Blister T/R
描述
General Purpose Inductor, 680uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
FIXED IND 680UH 210MA 4 OHM SMD
1KHz 220mA 210mA 680¦ÌH 4¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*3.7mm
210mA 680uH ±20% 220mA SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0735A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 680muH
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0735A Series, 680 H, 20%, Shielded, 4 Ohm, 210 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0735A-681M