Bourns SRP6540-220M
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 22uH 20% 100KHz Powdered Iron 2.5A 0.133Ohm DCR T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页7 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.62%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRP6540-220M 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
SnapEDA
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 3A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 51Q-Factor Ferrite 3A 0.053Ohm DCR T/R