Bourns SRP5015TA-1R5M
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 2220
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Master Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+513%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 4.7A 0.04Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 5.2A 0.0369Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Magnetic Metal-Core, SMD, 2120
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Iron 5.1A 29mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 5.3A 0.029Ohm DCR 2019 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 1816
描述
Ind5.2X5.7X1.3Mm,1.5Uh20%4.5A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRP5015TA-1R5M
FIXED IND 1.5UH 4.5A 45 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 4.5A 0.045Ohm DCR 2020 Automotive T/R
100KHz 57MHz 7A 4.5A 10@100kHz 1.5¦ÌH 45m¦¸ ¡À20% 2020 , 5.2mm*5.2mm*1.5mm
SRP5015TA Nonstandard 0.205Lx0.205W 5.20mmx5.20mm 1.5muH
4.5A 1.5uH ±20% 7A 2220 Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 1.5UH, 4.5A, 20%, SHIELDED; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 4.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 7A; Product Range: SRP5015TA Series; Power Inductor Case: 5.7mm x 5.2mm x 1.3mm; DC