Bourns SRN2010TA-6R8M
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.55A T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+36.21%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812