Bourns SRF3216A-900Y
Ind Common Mode Chip Shielded Wirewound 90Ohm 25% 100MHz Ferrite 400mA 1206 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.52%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRF3216A-900Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 300mA 300mOhm DCR SMD T/R
ACM-D Series 0805 90 Ohm 300 mA 0.19 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
ACM-H Series 0805 90 Ohm 300 mA 300 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
Ind Common Mode Choke Ww 67Ohm 25% 100Mhz 330Ma 0805 - Tape And Reel
描述
Avnet Japan
Inductor, Chip, Common Mode, SRF3216A Series, 90 ohm, 400 mA, 3.2mm x 1.6mm x 2mm
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD Automotive T/R
FILTER, COMMON MODE, 90R, 0.4A, SMD; Rated Current: 400mA; Inductance: -; Product Range: SRF3216A Series; Impedance: 90ohm; Common Mode Filter Case: 3.2mm x 1.6mm x 2mm; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVH
Common Mode Filter, 0.4A, 90 Ohm; Dc Current Rating:400Ma; Inductance:-; Product Range:Srf3216A Series; Impedance:90Ohm; Product Length:3.2Mm; Product Width:1.6Mm; Product Height:2Mm; Qualification:Aec-Q200 Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRF3216A-900Y