Bourns SRF1260A-3R3Y
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH/13.2uH 30% 100KHz Ferrite 9.26A/4.63A T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
JRH Electronics
Farnell
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+577%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRF1260A-3R3Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 8.8A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 7.4A 0.0114Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 9A 0.01Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10155T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.49A 0.0117Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10165T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.76A 0.0104Ohm DCR T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor, Coupled, 3.3 uH, 10.1 Milliohm, 9.26 A, 12.5mm x 12.5mm x 6mm
Inductor, Dual, 3.3Uh, 12.7A, Pwr, Para.; Product Range:Srf1260A Series; Inductance, Parallel:3.3Μh; Rms Current - Parallel:9.26A; Saturation Current - Parallel:12.7A; Coupled Inductor Case:12.5Mm X 12.5Mm X 6Mm; Dc Resistance Max - Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRF1260A-3R3Y