Bourns SDR0703-120KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.9A 0.18Ohm DCR T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0703-120KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Inductor RF Wirewound 12uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.4A 1.6Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 23Q-Factor Ferrite 1.4A RDL Box
Wurth Elektronik7447669112
WE-GFH High Frequency SMD Inductor | FIXED IND 12UH 810MA 465 MOHM
CoilcraftME3220-123KLB
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
CoilcraftME3220-123KLC
描述
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2618
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol,2618-Case Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0703-120KL
100KHz 36MHz 1.3A 900mA 20@2.52MHz 12¦ÌH 180m¦¸ ¡À10% SMD,6.5X4.5MM , 6.5mm*4.5mm*2.7mm
INDUCTOR, POWER WIREWOUND,12UH,900MA,10%,SMD
FIXED IND 12UH 900MA 180MOHM SMD
900mA 12uH ±10% 1.3A SMD,6.5x4.5mm Power Inductors ROHS
SDR0703 Nonstandard 0.256Lx0.177W 6.50mmx4.50mm 12muH