Bourns SDR0503-392JL
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.042A 40Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
+17.12%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0503-392JL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Bourns - J.W. MillerRL187-392J-RC
Ind RF Choke 3.9mH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag