Bourns SDR0302-100ML
Ind Power Wirewound 10uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 800mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet3 页7 年前
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+20.51%