Bourns SDE1006A-220M
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 2.35A 0.11Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 3A 0.08Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 2A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.95A 100mOhm DCR Automotive Blister T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 2.52KHz Ferrite 2.4A 0.092Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.1A 0.085Ohm DCR T/R
描述
FIXED IND 22UH 2.6A 100 MOHM SMD
1MHz 16MHz 2.8A 2.6A 22¦ÌH 100m¦¸ ¡À20% , 10mm*9mm*5.8mm
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde1006A Series, 22 H, 20%, Unshielded, 0.1 Ohm, 2.6 A |Bourns, Inc. SDE1006A-220M
SDE1006A Nonstandard 0.394Lx0.354W 10.00mmx9.00mm 22muH
INDUCTOR, POWER, 22UH, 2.8A, 20%
2.6A 22uH ±20% 2.8A SMD,10x9mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 22UH, 2.8A, 20%, POWER; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 2.6A; Inductor Construction: Unshielded; Saturation Current (Isat): 2.8A; Product Range: SDE1006A Series; Power Inductor Case: 10mm x 9mm x 5.4mm; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Automotive Qualification Standard: AEC-Q200