Bourns SDE0604A-6R8M
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 3A 0.08Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Newark
3 个月趋势:
-22.66%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 3.8A 0.048Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENLHL10TB6R8M
Ind Power 6.8uH 20% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 3.4A RDL Ammo Pack
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 5040 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 56Q-Factor Ferrite 3.4A 0.03Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 0.057Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENMDPK5050T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 2.2A 0.138Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 6.8UH 3A 80 MOHM SMD
1MHz 36MHz 2.4A 3A 6.8¦ÌH 80m¦¸ ¡À20% SMD,5.8X5.2MM , 5.8mm*5.2mm*4.8mm
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 6.8UH, 20%, SDE0604A
SDE0604A Nonstandard 0.228Lx0.205W 5.80mmx5.20mm 6.8muH
INDUCTOR, UNSHLD, 6.8UH, 20%, 3A
6.8uH ±20% 2.4A SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS
SDE POWER NON-SH IND 6.8UH 20%
Inductor, 6.8Uh, Unshielded, 3A; Inductance:6.8Μh; Rms Current (Irms):3A; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):2.4A; Product Range:Sde0604A Series; Dc Resistance Max:80Mohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE0604A-6R8M