Bourns SDE0604A-390M
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 320mOhm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Newark
3 个月趋势:
-0.07%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 20% 1MHz Ferrite 1.9A 0.16Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz 1.7A 0.107Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 1KHz Ferrite 0.95A 0.25Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 39uH 15% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 1.1A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz 1.25A 0.18Ohm DCR 2424 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz 500mA T/R
描述
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 39UH 1.4A 320 MOHM SMD
1MHz 17MHz 1A 1.4A 39¦ÌH 320m¦¸ ¡À20% SMD,5.8X5.2MM , 5.8mm*5.2mm*4.8mm
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 39UH, 20%, SDE0604A
INDUCTOR, UNSHLD, 39UH, 20%, 1.4A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0604A Series, 39 H, 20%, Unshielded, 0.32 Ohm, 1.4 A |Bourns, Inc. SDE0604A-390M
SDE0604A Nonstandard 0.228Lx0.205W 5.80mmx5.20mm 39muH
39uH ±20% 1A SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS