Bourns SDE0604A-121K
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz Ferrite 0.75A 0.9Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.72%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.89A 0.4Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.66A 0.48Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128