Bourns SDE0403A-560K
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页5 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
-0.35%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.5A 0.94Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 56uH 10% 1MHz Ferrite 0.11A 7.41Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 34Q-Factor Ferrite 600mA RDL Box
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.39A 0.8Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
描述
Ind Power 56uH 10% 1MHz Ferrite 450mA T/R
Avnet Japan
1MHz 15MHz 600mA 450mA 56¦ÌH 920m¦¸ ¡À10% SMD,4.5X4MM , 4.5mm*4mm*3.5mm
FIXED IND 56UH 450MA 920MOHM SMD
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 56UH, 10%, SDE0403A
450mA 56uH ±10% 600mA SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS
SDE0403A Nonstandard 0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm 56muH
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0403A Series, 56 H, 10%, Unshielded, 0.92 Ohm, 450 Ma |Bourns, Inc. SDE0403A-560K