Bourns SDE0403A-330K
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.6A 0.485Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
3 个月趋势:
-0.92%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 640mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.7A 0.38Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323