Bourns SDE0403A-220M
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.351Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet4 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+791%