Bourns SDE0403A-1R0M
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
-71.01%
相关零件
TAIYO YUDENMAMK2520H1R0M
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 2MHz Metal 3.1A 0.045Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMAKK2520H1R0M
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 2MHz Metal 3A 0.053Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Ind RF Choke Wirewound 1uH 20% 25MHz 41Q-Factor Iron 2.041A AXL
描述
FIXED IND 1UH 2.7A 48 MOHM SMD
1MHz 113MHz 4.8A 2.7A 1¦ÌH 48m¦¸ ¡À20% SMD,4.5X4MM , 4.5mm*4mm*3.5mm
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 1UH, 20%, SDE0403A
Fixed Inductors 1uH 20% SMD 0403 AEC-Q200
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0403A Series, 1 H, 20%, Unshielded, 0.048 Ohm, 2.7 A |Bourns, Inc. SDE0403A-1R0M
INDUCTOR, 1UH, 20%, 2.7A, UNSHLD
SDE0403A Nonstandard 0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm 1muH
2.7A 1uH ±20% 4.8A SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS