Bourns SDE0403A-180M
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.309Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页5 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
+62.16%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDE0403A-180M 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 0.84A 0.34Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz 0.8A 0.306Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 18uH 20% 1MHz 25Q-Factor Ferrite 0.65A 0.546Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 20% 1MHz Ferrite 2.45A 0.1Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 18uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENLK2125180M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 18uH 20% 1MHz 30Q-Factor Ferrite 0.005A 0.8Ohm DCR 0805 T/R
描述
General Purpose Inductor, 18uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Ind Power 18uH 20% 1MHz Ferrite 750mA T/R
Avnet Japan
1MHz 28MHz 1.1A 750mA 18¦ÌH 309m¦¸ ¡À20% SMD,4X4.5MM , 4.5mm*4mm*3.5mm
FIXED IND 18UH 750MA 309MOHM SMD
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 18UH, 20%, SDE0403A
SDE0403A Nonstandard 0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm 18muH
750mA 18uH ±20% 1.1A SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0403A Series, 18 H, 20%, Unshielded, 0.309 Ohm, 750 Ma |Bourns, Inc. SDE0403A-180M