Bourns RLB9012-391KL
Inductor Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.74A 1Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.91%