Bourns RLB1314-332KL
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.17A 3.7Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Newark
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RLB1314-332KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 6.56Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 0.12A 13.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 106Q-Factor Ferrite 0.16A 14Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.1A 10Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 0.083A 29Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 3300uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
FIXED IND 3.3MH 170MA 3.7 OHM TH
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE
1KHz 900KHz 170mA 50@252kHz 3.3mH 3.7¦¸ ¡À10% ,D11.7XL12MM 12mm*13mm
INDUCTOR, 3300UH, 0.17A, 10%, RADIAL
170mA 3.3mH ±10% Plugin,D11.7xL12mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.461Dia 11.70mm 3.3mH
Inductor, 3.3Mh, 10%, 0.17A, Radial; Product Range:Rlb Series; Inductance:3.3Mh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):170Ma; Saturation Current (Isat):-; Dc Resistance Max:3.7Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB1314-332KL