Bourns RLB1014-332KL
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 0.22A 10.5Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
Electro Sonic
_legacy Avnet
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.84%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RLB1014-332KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.06A 12Ohm DCR RDL Bag
Ind RF Choke 3.3mH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 80mA RDL Bag
General Purpose Inductor, 3300uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 0.083A 29Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.1A 16.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 6.56Ohm DCR AXL Bag
描述
Inductor, ferrite,3.3Mh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB1014-332KL
252KHz 450KHz 230mA 220mA 50@252kHz 3.3mH 10.5¦¸ ¡À10% ,D8.7XL12MM , 8.7mm*13mm
FIXED IND 3.3MH 220MA 10.5OHM TH
220mA 3.3mH ±10% 230mA Plugin,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.343Dia 8.70mm 3.3mH