Bourns RLB0913-103K
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.12A 25Ohm DCR RDL Tray
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.30%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ind 10mH 10% 79.6kHz 40Q-Factor Ferrite 120mA Radial Leaded Tray
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 10000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor, 10Mh, 0.12A, 10%, Radial; Product Range:Rlb0913 Series; Inductance:10Mh; Rms Current (Irms):120Ma; Saturation Current (Isat):50Ma; Dc Resistance Max:25Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018) Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0913-103K