Bourns RL824-821K-RC
RF Choke Wirewound 820uH 10% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 0.4A 0.86Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.48%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 450mA 2.55Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current RF Choke Bobbin Core 820uH 10% 1KHz Ferrite 0.28A 1.9Ohm DCR AXL