Bourns RL822-150K-RC
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 15uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 1.7A RDL Bag