Bourns RL622-222K-RC
RF Choke Wirewound 2200uH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 0.08A 6.8Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RL622-222K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 2200uH 10% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 0.085A 20Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 2200uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.08A 8Ohm DCR RDL Bag
Ind RF Choke Bobbin Core 2.2mH 10% 252KHz 15Q-Factor Ferrite 360mA RDL
General Purpose Inductor, 2200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 2200uH 10% 1KHz 0.1A 19Ohm DCR AXL T/R