Bourns RL181S-103J-RC
RF Choke Shielded Wirewound 10000uH 5% 1KHz 100Q-Factor 0.025A 12.1Ohm DCR RDL Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.80%