Bourns PWR221T-30-75R0J
Res Thick Film 75 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Master Electronics
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 75ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18JBD75R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 75ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 75ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR35JBC75R0
Res Power Film 75 Ohm 5% 2.5/35W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 75ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Thick Film Resistors 75Ω 30W ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 75ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Power Resistor 5% /Tube Packaging |Bourns, Inc. PWR221T-30-75R0J