Bourns PWR220T-35-1R00F
TO-220-2FULL Pack Fixed Resistor PWR220T-35 0.398LX0.157W 10.10MMX4.00MM 35W 1 Ohm ±100PPM/C
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
HQonline
Newark
Electro Sonic
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
RESISTOR, 1R, 1%, 420V, TO-220
TE Connectivity1623809-1
Fixed Resistor, Thin Film, 20W, 1ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
LTO 30 FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±150ppm/C 1Ohm 30W
Stackpole ElectronicsTR35JBX1R00
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 1ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Thick Film 1 Ohm 1% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
Thick Film Resistors 1Ω 35W ±100ppm/℃ ±1% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
PWR220T SERIES TO-220 RADIAL FIXED RESISTOR 1OHMS +/-1% 35W +/-100PPM
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 5.9161V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount