Bourns PWR163S-25-2R20F
Res Thick Film 2.2 Ohm 1% 25W ±100ppm/C D-Pak Gull Wing SMD Tube Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页9 年前
element14 APAC
Electro Sonic
Factory Futures
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.90%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1218 2.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 2.2 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivitySMW32R2JT
SM Series 2.2 Ohm ±5 % 3 W ±200 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor
TE ConnectivitySMW32R2JT
TE ConnectivitySMW22R2JT
2W Wirewound Resistors 300V ±5% ±200ppm/℃ 2.2Ω SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
25W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 2.2Ω DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 25W, 2.2ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, 3229
Thick Film Resistor, 2.2 Ohm, 25W, 1%; Resistance:2.2Ohm; Voltage Rating:250V; Resistor Case Style:to-252 (Dpak); Power Rating:25W; Resistance Tolerance: 1%; Product Range:pwr163 Series; Packaging:each; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes